Permalink Block (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
de: Blockeinstellungen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Display
de: Anzeige

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Dependencies
de: Abhängigkeiten

en: Visibility Conditions
de: Sichtbarkeitsbedingungen

en: Visibility Condition
de: Sichtbarkeitsbedingung
