Permalink Block (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Block settings
es: Opciones de bloque

en: Weight
es: Peso

en: Link
es: Enlace

en: Region
es: Región

en: Display
es: Presentación

en: Theme
es: Tema

en: Plugin
es: Extensión

en: Permalink
es: Enlace permanente

en: Language code
es: Código de idioma

en: Dependencies
es: Dependencias

en: Visibility Conditions
es: Condiciones de Visibilidad

en: Visibility Condition
es: Condiciones de Visibilidad
