Permalink Block (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Weight
et: Kaal

en: Region
et: Regioon

en: Display
et: Kuva

en: Theme
et: Teema

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Language code
et: Keele kood

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Visibility Conditions
et: Nähtavuse Tingimused

en: Visibility Condition
et: Nähtavuse Tingimus
