Permalink Block (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Block settings
eu: Bloke ezarpenak

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Region
eu: Atal

en: Display
eu: Bistaratu

en: Theme
eu: Tema

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
