Permalink Block (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Region
he: איזור

en: Display
he: תצוגה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Plugin
he: פלאגין

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Language code
he: קוד השפה

en: Dependencies
he: תלויות
