Permalink Block (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Block settings
id: Pengaturan blok

en: Weight
id: Bobot

en: Link
id: Tautan

en: Region
id: Wilayah

en: Display
id: Tampilan

en: Theme
id: Tema

en: Permalink
id: Link permanen

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Dependencies
id: Dependensi

en: Visibility Conditions
id: Kondisi Visibilitas

en: Visibility Condition
id: Kondisi Visibilitas
