Permalink Block (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Block settings
ja: ブロックの設定

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Region
ja: リージョン

en: Display
ja: 表示

en: Theme
ja: テーマ

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Permalink
ja: パーマリンク

en: Language code
ja: 言語コード

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Visibility Conditions
ja: 表示条件

en: Visibility Condition
ja: 表示条件
