Permalink Block (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Region
lt: Sritis

en: Display
lt: Rodymas

en: Theme
lt: Tema

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
