Permalink Block (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
