Permalink Block (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Region
nl: Gebied

en: Display
nl: Weergeven

en: Theme
nl: Thema

en: Language code
nl: Taalcode

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: HTML code to copy to your site or email message:
nl: HTML-code om naar uw site of e-mailbericht te kopiëren:

en: Click below to select, Ctrl + C to copy.
nl: Klik hieronder om te selecteren, Ctrl + C om te kopiëren.

en: Visibility Conditions
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarden

en: Visibility Condition
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarde
