Permalink Block (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Region
ro: Regiune

en: Display
ro: Afișaj

en: Theme
ro: Temă

en: Permalink
ro: Link permanent

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Visibility Conditions
ro: Condiții de vizibilitate

en: Visibility Condition
ro: Condiție de vizibilitate
