Permalink Block (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: Theme
sl: Tema

en: Language code
sl: Koda jezika
