Permissions Grid (2.0.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Create
ast: Crear

en: locked
ast: torgáu

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.
