Permissions Grid (2.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Create
gu: બનાવો

en: Permission
gu: પરવાનગી
