Permissions Grid (2.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: locked
mr: कुलुपबंद

en: edit role
mr: प्रवेशमर्यादा संच संपादन
