Permissions Grid (2.0.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afişează

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Create
ro: Crează

en: Flag
ro: Semnalizare

en: locked
ro: blocat

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Permission
ro: Permisiune

en: Profiles
ro: Profile

en: Save permissions
ro: Salvează permisiunile

en: edit role
ro: modifică rolul

en: Media type
ro: Tip media
