Permission Group (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Permission
fa: مجوز

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Save permissions
fa: ذخیره کردن مجوزها
