Permission Matrix (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Permissions
et: Õigused

en: Permission
et: Õigus

en: Save permissions
et: Salvesta õigused
