Permission Matrix (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Group Name
hu: Csoport neve

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Save permissions
hu: Jogosultságok mentése
