Permission Matrix (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Save
id: Simpan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: The changes have been saved.
id: Perubahan sudah disimpan.

en: Permissions
id: Kewenangan

en: Permission
id: Kewenangan

en: Save permissions
id: Simpan kewenangan
