Permission Matrix (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Permissions
bg: Права

en: Permission
bg: Разрешение

en: Save permissions
bg: Запис на правата
