Permission Matrix (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Permissions
he: הרשאות

en: Permission
he: הרשאה

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות
