Permission Matrix (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।

en: Group Name
hi: समूह का नाम

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Permission
hi: अनुमति

en: Save permissions
hi: अनुमति सहेजें
