Permission Matrix (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Group Name
ja: グループ名

en: Permissions
ja: 権限

en: Permission
ja: 権限

en: Save permissions
ja: 権限の保存
