Permission Matrix (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram salvas.

en: Permissions
pt: Permissões

en: Permission
pt: Permissão

en: Save permissions
pt: Salvar permissões

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
