Permission Matrix (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Save
af: Stoor

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Permissions
af: Regte

en: Permission
af: Permissie

en: Save permissions
af: Stoor permissies
