Permission Matrix (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Permissions
az: İcazələr

en: Permission
az: İcazə

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın
