Permission Matrix (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Permissions
ca: Permisos

en: Permission
ca: Permís

en: Save permissions
ca: Desa els permisos

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
