Permission Matrix (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Permission
eu: Baimena

en: Save permissions
eu: Gorde baimenak
