Permission Matrix (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Permission
fa: مجوز

en: Save permissions
fa: ذخیره کردن مجوزها
