Permission Matrix (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Group Name
kn: ಸಮೂಹದ ಹೆಸರು

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: Save permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳನ್ನು ಉಳಿಸಿ
