Permission Matrix (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram guardadas.

en: Permissions
pt: Permissões

en: Permission
pt: Permissão

en: Save permissions
pt: Guardar permissões
