Permission Matrix (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Group Name
sk: Meno skupiny

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
