Permission Matrix (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja
