Permission Matrix (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Permission
sv: Behörighet

en: Save permissions
sv: Spara behörigheter
