Permission Matrix (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Group Name
uk: Назва групи

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Permission
uk: Повноваження

en: Save permissions
uk: Зберегти повноваження

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
