Permission Matrix (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Save permissions
ar: حفظ الصلاحيات
