Permission Matrix (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: The changes have been saved.
es: Se han guardado los cambios.

en: Group Name
es: Nombre de grupo

en: Permissions
es: Permisos

en: Permission
es: Permiso

en: Save permissions
es: Guardar permisos

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
