Permission Matrix (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە
