Permission Matrix (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.
