Permission Report (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Permissions
af: Regte

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers
