Permission Report (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Permissions
cy: Hawliau

en: @module module
cy: Modiwl @module

en: 1 user | @count users
cy[0]: 1 defnyddiwr. @count o ddefnyddwyr.
