Permission Report (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role
fa: نقش

en: Users
fa: کاربران

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Permissions
fa: مجوزها

en: @module module
fa: ماژول @module
