Permission Report (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: @module module
am: @module ሞዱል
