Permission Report (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Roles
ar: الأدوار

en: Role
ar: الدور

en: Users
ar: المستخدمين

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: @module module
ar: وحدة @module

en: 1 user | @count users
ar[0]: مستخدم واحد
ar[1]: لا مستخدمين
ar[2]: مستخدمان
ar[3]: @count مستخدمون
ar[4]: @count مستخدما
ar[5]: @count مستخدم
