Permission Report (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Roles
ca: Rols

en: Role
ca: Rol

en: Users
ca: Usuaris

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Permissions
ca: Permisos

en: @module module
ca: mòdul @module

en: 1 user | @count users
ca[0]: 1 usuari
ca[1]: @count usuaris
