Permission Report (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Roles
cs: Role

en: Users
cs: Uživatelé

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: @module module
cs: Modul @module

en: 1 user | @count users
cs[0]: @count uživatel
cs[1]: @count uživatelé
cs[2]: @count uživatelů
