Permission Report (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ
