Permission Report (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Roles
ka: როლები

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Permissions
ka: უფლებები

en: 1 user | @count users
ka[0]: 1 მომხმარებელი
ka[1]: @count მომხმარებელი
