Permission Report (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Roles
nl: Rollen

en: Role
nl: Rol

en: Users
nl: Gebruikers

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: @module module
nl: @module-module

en: 1 user | @count users
nl[0]: 1 gebruiker
nl[1]: @count gebruikers
